امبدینگ روشی موثر برای لاغری شکم | هزینه امبدینگ شکم در شهرکرد
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / لاغری و تناسب اندام / امبدینگ شکم برای چه کسانی مناسب است؟

امبدینگ شکم برای چه کسانی مناسب است؟

امروزه با یک جامعه چاق که از اضافه وزن‌های مفرط، رنج می‌برد رو به رو هستیم. افراد به دلایل مختلف مانند کم‌تحرکی، استفاده از وسایل نقلیه مختلف و عدم انجام پیاده‌روی، عدم توجه به ورزش و تناسب‌اندام به دلایل مختلف، بخصوص کمبود وقت و مشغله‌های مختلف و … که همه و همه دلایلی است که ممکن است جامعه به سمت چاقی و اضافه وزن پیش برود. اضافه وزن مشکلات بسیاری برای افراد رقم میزند. شما ممکن است با رعایت نکردن میزان وزن خود و عدم توجه به این قبیل موارد،بدن خود را در معرض خطرات بسیاری قرار دهید.

معمولاً اضافه وزن که با افزایش سایز و چربی همراه است، در طولانی‌مدت به عضلات و بخصوص کمر و پاها لطمه شدیدی وارد می‌کند. درواقع شما با اضافه وزن خود فشار بیشتری را در حرکات روزمره خود به کمر و پاها وارد می‌کنید؛ که این مسئله منجر به بروز بیماری‌های عضلانی و دردهای مختلف استخوانی شده است. اضافه وزن، تأثیرات بسیاری بر گردش خون، بالا رفتن چربی خون و درنهایت،‌ بیماری‌های قلبی و عروقی مختلف دارد.

امبدینگ یکی از روش‌ها‌ی درمان به کمک طب سنتی و سوزنی می‌باشد. امبدینگ در زبان فارسی «طب سوزنی نشایی» ترجمه شده است. 30 سال قبل پزشکان فرانسوی برای بیماران سرطانی که مجبور به انجام شیمی درمانی یا پرتودرمانی بودند، این روش را مورد استفاده قرار دادند. بیماران سرطانی به دلیل وضعیت خاص جسمانی، امکان حضور مکرر در مطب را نداشتند. روش کاشت نخ یا امبدینگ 3 تا 4 هفته تأثیر داشت و برای آن‌ها شرایط را راحت کرده بود.

لاغری، کاهش سایز و کاهش وزن از اقداماتی است که با بکارگیری روشهای مختلف از جمله امبدینگ، در کلینیک ارکیده شهرکرد انجام می‌شود. لطفا جهت هماهنگی با این مرکز و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32225455 - 038 تماس حاصل فرمایید.

نحوه انجام امبدینگ شکم

درواقع در امبدینگ، نقاطی را که در طب سوزنی شناخته شده است را، در ناحیه مورد نظر برای لاغری موضعی مشخص می کنند و پس از مشخص شدن این ناحیه، دو سوراخ بسیار کوچک به موازات هم ایجاد می‌کنند. هنگام ایجاد شکاف‌ها، یک نخ را که معمولاً از جنس فیبر می‌باشد و خاصیت جذب‌شوندگی دارد، به سوزنی حلقه‌ای شکل متصل می‌کنند.

امبدینگ شکم برای چه کسانی مناسب است؟

این سوزن از نقطه سوراخ ورودی ناحیه مورد نظر، وارد می‌شود و از نقطه موازی آن، خارج می‌شود. درواقع با این حرکت نخ در یک مسیر منحنی از حدفاصل بین بافت چربی در ناحیه مورد نظر و بافت‌های دیگر رد می‌شود و از سوراخ خروجی خارج می‌شود. معمولاً عمقی که فیبر و سوزن در آن فرو می‌رود، عمقی به اندازه یک الی یک و نیم سانتی‌متر می‌باشد. این عمق البته می‌تواند با روش دیگری که برای امبدینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد بیشتر شود. در روشی دیگر، نخ فیبر به‌صورت حلقوی در اطراف ناحیه مورد نظر استفاده می‌شود. البته اخیراً از سوزن‌هایی که به آن‌ها سوزن‌های کمر نیز گفته می‌شود، برای انجام این عمل استفاده می‌شود.

خاصیت این سوزن‌ها، فرو رفتن به عمق دلخواه می‌باشد و درنهایت، منجر به آسان‌تر شدن عمل و استفاده از موارد گفته شده در عمقی بیشتر از یک الی یک و نیم سانتی‌متر می باشد. در واقع در این روش که بی شباهت به طب سوزنی نیست، ناحیه مورد نظر به وسیله سوزن‌های گفته شده و فیبرها، تحریک می‌شود و این تحریک ناحیه باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شود که درنهایت به ایجاد لاغری موضعی در ناحیه مورد نظر و همچنین، کاهش وزن کلی بدن می‌شود. در واقع با تحریک نقاط مختلف شما به‌صورت کاملاً طبیعی متابولیسم بدنتان را افزایش می‌دهید و این خود منجر به این می‌شود که این عمل، کاملاً کم عارضه و حتی بدون عوارض باشد.

موارد قابل درمان با امبدینگ

مزایای امبدینگ شکم

ـ این عمل کاملاً سریع و بدون نیاز به پیش‌نیاز و مصرف داروی خاصی می‌باشد.
ـ معمولاً نیاز به بی‌حسی‌های قوی نیست و با بی حسی موضعی می‌توان مشکل را برطرف کرد.
این عمل بر پایه طب سوزنی می‌باشد. در واقع این عمل همان طب سوزنی با بهره‌گیری از پیشرفت بیشتر در این حوزه می‌باشد که برای لاغری‌های موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ـ پایه طب سوزنی این عمل خود گویایی طبیعی و نرمال بودن این عمل میباشد که هیچ عارضه استفاده از مواد غیر طبیعی را ندارد.
ـ در این عمل فرایند لاغری بر عهده خود بدن می‌باشد که با خون‌رسانی به محل مورد نظر و بالابردن متابولیسم و سوخت و ساز بدن، نتیجه‌ گرفتن از آن میسر می‌شود.
ـ نیاز به نقاهت چندانی نیست و پس از این عمل می‌توانید به راحتی به کارهای روزمره خود پس از استراحتی کوتاه، رسیدگی کنید. البته این مهم به نظر پزشک نیز بستگی دارد.
ـ این عمل از موادی کاملاً طبیعی استفاده می‌شود که به راحتی بعد از چند روز جذب بدن می‌شوند. از جمله می‌توان به فیبر بکار رفته برای نخ عمل امبدینگ اشاره کرد که به‌صورت کاملاً طبیعی گرفته شده و پس از مدتی خود به خود جذب بدن می‌شود.
ـ هیچ ریسک بالایی برای این عمل گزارش نشده و معمولاً پزشکان این عمل را کاملاً بی‌خطر می‌دانند، پس جای نگرانی ندارد.
ـ این عمل کاملاً نتیجه‌بخش و پایدار است و تأثیرات این عمل تا مدت‌ها غیر قابل بازگشت است و درصورت رعایت نکردن مواردی مانند رژیم غذایی، امکان بازگشت آن وجود دارد.
ـ هزینه این عمل به نسبت عمل‌های مشابه بسیار مقرون به صرفه تر است و تعداد جلسات آن نیز کوتاه‌تر و کمتر است. همچنین عدم نیاز به استفاده از دارو پس از انجام عمل نیز بر قیمت پایین آن اثر می‌گذارد.

افراد نامناسب جهت امبدینگ شکم

در تمامی خدمات پزشکی و درمانی، منع استفاده برای افراد خاصی در نظر گرفته می‌شود. البته این موارد احتیاط برای عدم استفاده از امبدینگ هستند و به این معنی نیست که به هیچ وجه، حق استفاده از امبدینگ ندارند. در مواردی که انجام امبدینگ نیاز به احتیاط دارد عبارتند از:

عوارض امبدینگ شکم

کاشت نخ‌ها ممکن است عوارضی از جمله موارد زیر را داشته باشد:

رخداد عوارض امبدینگ تا 48 ساعت بعد از فرایند طبیعی بوده و در صورت عدم رفع آن در مدت زمان ذکرشده لازم است با پزشک خود مشورت کنید. شما می‌توانید با مراجعه به یک پزشک حاذق و با تجربه حتی عوارض گفته شده را نیز نداشته باشید.

عوامل مؤثر بر هزینه امبدینگ شکم

این عمل شامل فاکتور های مختلفی می‌باشد. البته این موارد بر قیمت امیدینگ شکم نیز تأثیرگذار خواهد بود. نمی‌توان هزینه و قیمت مشخصی را برای انجام امبدینگ شکم بیان کرد. موارد و عوامل مختلفی هستند که باعث می‌شوند قیمت انجام عمل تغییراتی داشته باشد. یکی از این عوامل میزان چربی شما می‌باشد. اگر ناحیه‌ای را برای انجام این عمل انتخاب کرده‌اید که بافت چربی آن مقاوم‌تر و متراکم‌تر است. باید انتظار زمان بیشتر، تجهیزات مختلف و… را برای رفع چاقی موضعی خود در این سطح داشته باشید. در چنین شرایطی، پزشکان ممکن است قیمت‌های مختلفی را به شما ارائه دهند.

تزریق چربی به طور تخصصی در شهر کرد، از جمله اقداماتی است که توسط دکتر خسروانی متخصص پوست انجام می‌شود. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32225455 - 038 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : شهرکرد ، خیابان فردوسی ، حدفاصل چهارراه مولوی و چهارراه فردوسی ، مجتمع پالادیوم ، طبقه دوم
تلفن : 32263360 - 038

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مزوژل چیست و چه کاربردی دارد؟مزوژل چیست و چه کاربردی دارد؟

افزایش سن باعث کاهش هیالورونیک اسید در بدن و پوست می شود که در نتیجه ی آن پوست شادابی خود را از دست می دهد. یکی از روش های افزایش شاداب پوست و جبران کاهش هیالورونیک اسید تزریق مزوژل است ... ادامه مطلب

مقایسه روشهای تزریقی جوانسازی با روشهای جراحیمقایسه روشهای تزریقی جوانسازی با روشهای جراحی

با گذر زمان و افزایش سن، جوانی صورت، دستخوش تغییراتی می شود که این تغییرات شامل ایجاد چین و چروک و خطوط عمیق و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست در صورت می باشد. برای درمان این مشکل و بازگرداندن شادابی پوست از روش های مختلف جوانسازی پوست مانند جوانسازی صورت با روش های تزریقی و جراحی صورت استفاده میشود. ... ادامه مطلب

اقدامات احتیاطی در مورد مصرف راکوتاناقدامات احتیاطی در مورد مصرف راکوتان

راکوتان و یا آکوتان نام تجاری داروی ایزوتروترتینوین است. این قرص نقش مؤثری در از بین بردن باکتری‌های پوست و رفع جوش و آکنه پوستی دارد.این قرص چربی پوست را کاهش می‌دهد و با کاهش فعالیت غدد چربی نقش ویژه‌ای در رفع جوش دارد. ... ادامه مطلب

بکارگیری لیزر کم توان برای بهبود زخمبکارگیری لیزر کم توان برای بهبود زخم

زخم یکی از شایع‌ترین مشکلات پزشکی در سراسر جهان است. زخم‌های ناشی از حادثه، بیماری و یا جراحی طیف گسترده‌ای از زخم‌های حاد و مزمن را ایجاد می‌کنند. لیزر درمانی کم توان یک روش پزشکی است که برای درمان درد و سرعت بخشیدن به بهبود زخم استفاده می‌شود. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465